12 maç canlı 19:05 TR
Canlı MaçCanlıMaç · canlı skor
CANLI
BBL · Germany 26 Eylül 2026 Cumartesi 19:30

26 Eylül Skyliners Frankfurt SC Rasta Vechta Maçı İzle

Skyliners Frankfurt
VS 19:30 · Cumartesi
SC Rasta Vechta
———
▶
Skyliners Frankfurt - SC Rasta Vechta maç merkezi

Karşılaşma 19:30'de başlıyor. Maç merkezi başlama saatinde aktifleşir.

Otomatik skorDakika takibiOran hareketi
Başlama19:30
Tarih26 Eylül 2026
TurnuvaBBL
DurumBekliyor

Maç Oranları

Beraberlik; Bahisler İade Edilir - 1. Yarı
11.6022.15
Uzatmalar dahil
Skyliners Frankfur1.48SC Rasta Vechta2.45
Beraberlik; Bahisler İade Edilir - 1. Çeyrek
11.6722.02
Uzatmalar Dahil Toplam Puan/Sayı/Gol
Over2.00Under1.72
Total Points by Skyliners Frankfurt - Including Overtime
Over1.77Under1.87
Total Points by SC Rasta Vechta - Including Overtime
Over1.78Under1.86
Toplam Puan/Sayı/Gol - 1. Yarı
Over1.83Under1.82
Toplam Puan/Sayı/Gol - 1. Çeyrek
Over1.87Under1.77

Oranlar bilgilendirme amaçlıdır, sağlayıcı verisiyle güncellenir.

Skyliners Frankfurt - SC Rasta Vechta mücadelesi 26 Eylül 2026 Cumartesi günü Türkiye saatiyle 19:30'de başlıyor. BBL kapsamındaki maçın canlı skoru, dakikası ve maç içi gelişmeleri bu sayfada otomatik güncellenir.

Maçı Canlı Takip

Skor tablosu 20 saniyede bir yenilenir; sayfayı elle yenilemeniz gerekmez. Maç başladığında yukarıdaki skor alanında dakika bilgisi ve güncel sonuç görünür. Karşılaşma öncesi ve sonrası aynı sayfadan takım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İki Takımın Durumu

Skyliners Frankfurt ve SC Rasta Vechta için güncel form bilgileri maç saatine yakın netleşir. Kadro ve ilk 11 açıklamaları genellikle başlama saatinden yaklaşık bir saat önce duyurulur.

Sık Sorulan Sorular

Skyliners Frankfurt SC Rasta Vechta maçı saat kaçta?

Skyliners Frankfurt - SC Rasta Vechta karşılaşması 26 Eylül 2026 tarihinde Türkiye saatiyle 19:30'de başlıyor.

Skyliners Frankfurt SC Rasta Vechta maçı canlı nasıl izlenir?

Karşılaşmanın canlı skoru ve dakika dakika gelişmeleri bu sayfada güncellenir; Canlı Maç üzerinden maç merkezini takip edebilirsiniz.

Maç hangi turnuvada oynanıyor?

Mücadele BBL kapsamında oynanıyor.

Canlı skor ne sıklıkla güncelleniyor?

Skor ve dakika bilgisi 20 saniyede bir otomatik yenilenir, sayfayı yenilemeniz gerekmez.

Aynı Turnuvadan Diğer Maçlar

🎁 Bedava Bonus
Telegram'da anında bildirim